بازگشت به محصولات
قیمت و خرید کیت پاپ اسمیر ویواسل
کیت پاپ اسمیر ویواسل Vivacell قیمت اصلی 220,000 تومان بود.قیمت فعلی 199,000 تومان است.

پک بهداشتی و شخصی لیزر

(10 بررسی مشتری)

💚💙برای خرید پک بهداشتی و شخصی لیزر با بهترین قیمت، سایت فرداطب گزینه‌ای ایده‌آل محسوب می‌شود. این سایت مجموعه‌ای از پک‌ بهداشتی و شخصی لیزر یا پک مصرفی مشتری لیزر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می‌کند. خرید پک‌ بهداشتی و شخصی لیزر یا پک مصرفی مشتری لیزر از سایت فرداطب، به مراکز زیبایی و لیزر این امکان را می‌دهد تا بدون نگرانی از هزینه‌های بالا، به تهیه قیمت پک مصرفی مشتری لیزر مورد نیاز خود بپردازند. برای اطلاع از قیمت پک بهداشتی و شخصی لیزر و انجام خریدی مطمئن و به‌صرفه، سایت فرداطب انتخابی مناسب و قابل اعتماد است.

💚💙پک بهداشتی و شخصی لیزر، مجموعه‌ای جامع از ملزومات بهداشتی است که برای هر فرد به صورت جداگانه و استریل تهیه شده است. این پک‌ها شامل حوله با ابعاد 40 در 80 سانتی‌متر، دستکش نایلونی، کلاه آکاردئونی یکبار مصرف، پرونده برای لیزر نواحی بدن، آبسلانگ چوبی، سری شخصی و سیلیکونی لیزر، ملحفه با ابعاد 80 در 220 سانتی‌متر و عینک لیزر بیمار می‌باشد. استفاده از این پک مصرفی مشتری لیز در مراکز زیبایی و لیزر به منظور کاهش انتقال آلودگی و بیماری‌ها و تضمین بهداشت و ایمنی فردی طراحی شده است.

قیمت اصلی 49,000 تومان بود.قیمت فعلی 45,000 تومان است.

13 نفر در حال مشاهده این محصول هستند!

تحویل اکسپرس

حمل رایگان سفارشات بالای 100 میلیون تومان

پرداخت امن

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضوری درب منزل

ضمانت اصالت کالا

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضوری درب منزل

7 روز گارانتی بازگشت وجه

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضوری درب منزل

پک بهداشتی و شخصی لیزر |پک مصرفی مشتری لیزر

پک بهداشتی و شخصی لیزر یک مجموعه از محصولات است که برای هر شخص به صورت جداگانه تهیه و بسته‌بندی شده است. پک بهداشتی و شخصی لیزر در مراکز زیبایی و لیزر استفاده می‌شوند تا دیگر نیازی به خرید و تجمیع محصولات به صورت جداگانه نباشد. هدف اصلی پک مصرفی مشتری لیزر، کاهش میزان انتقال آلودگی و بیماری‌ها است. با استفاده از پک‌ بهداشتی و شخصی لیزر، خطر انتقال باکتری‌ها و میکروب‌ها به حداقل می‌رسد، زیرا هر پک برای یک نفر تهیه شده و به صورت کاملاً بهداشتی بسته‌بندی شده است. این روش نوین و کارآمد تضمینی برای حفظ بهداشت و جلوگیری از انتقال عفونت‌ها در مراکز زیبایی و لیزر فراهم می‌کند.

پک لیزر شخصی - پک بهداشتی و شخصی لیزر

پک بهداشتی و شخصی لیزر شامل موارد زیر است

پک بهداشتی و شخصی لیزر یا پک مصرفی مشتری لیزر یک انتخاب ایده‌آل برای مراکز زیبایی و لیزر است که به دنبال حفظ بالاترین سطح بهداشت و ایمنی در محیط کاری خود هستند. این پک‌ بهداشتی لیزر شامل اقلام ضروری مانند حوله، دستکش نایلونی، کلاه آکاردئونی، پرونده لیزر، آبسلانگ چوبی، سری سیلیکونی شخصی، ملحفه و عینک لیزر بیمار هستند که همگی به صورت کاملاً بهداشتی و با کیفیت بالا در پک شده‌اند.

پک لیزر - پک بهداشتی و شخصی لیزر

قیمت و خرید پک بهداشتی و شخصی لیزر زیبایی در فردا طب

🛒🛒برای خرید پک بهداشتی و شخصی لیزر، سایت فرداطب یکی از بهترین گزینه‌ها است. این سایت امکان خرید پک بهداشتی لیزر و خرید پک شخصی لیزر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب فراهم کرده است. پک‌های بهداشتی و شخصی لیزر شامل حوله، دستکش نایلونی، کلاه آکاردئونی یکبار مصرف، پرونده برای لیزر نواحی بدن، آبسلانگ چوبی، سری شخصی و سیلیکونی لیزر، ملحفه و عینک لیزر بیمار می‌باشند که به صورت استریل و کاملاً بهداشتی تهیه شده‌اند.

🛒🛒قیمت پک بهداشتی و شخصی لیزر در سایت فرداطب بسیار رقابتی و مناسب است، که این امر مراکز زیبایی و لیزر را قادر می‌سازد تا بدون نگرانی از هزینه‌های بالا، به خرید پک بهداشتی لیزر و خرید پک شخصی لیزر اقدام کنند. این پک‌ها به صورت بسته‌بندی‌های صد عددی عرضه می‌شوند، که علاوه بر حفظ بهداشت، به مدیریت بهتر موجودی و کاهش هزینه‌ها کمک می‌کنند. برای اطلاع از قیمت پک بهداشتی لیزر و انجام خریدی مطمئن و به‌صرفه، سایت فرداطب انتخابی ایده‌آل است.

ویژگی‌های پک بهداشتی و شخصی لیزر آریا |پک مصرفی مشتری لیزر

پک بهداشتی و شخصی لیزر شامل مجموعه‌ای از اقلام است که به طور ویژه برای استفاده در جلسات لیزر درمانی طراحی شده‌اند. این پک‌ها به منظور حفظ بهداشت و جلوگیری از انتقال آلودگی‌ها و بیماری‌ها به کار می‌روند و شامل موارد زیر هستند:

💚💙حوله با ابعاد 40 در 80 سانتی‌متر:

حوله‌های یکبار مصرف با این ابعاد، مناسب برای استفاده در حین و بعد از جلسات لیزر هستند. این حوله‌ها بهداشتی بوده و از انتقال آلودگی‌ها جلوگیری می‌کنند.

💚💙دستکش نایلونی:

دستکش‌های نایلونی یکبار مصرف به منظور حفظ بهداشت در حین کار با دستگاه‌های لیزر و جلوگیری از تماس مستقیم با پوست بیمار استفاده می‌شوند.

💚💙کلاه آکاردئونی یکبار مصرف:

این کلاه‌ها برای پوشاندن موهای بیمار به کار می‌روند و از انتقال آلودگی‌های موجود در موها به مناطق تحت درمان جلوگیری می‌کنند.

💚💙پرونده برای لیزر نواحی بدن:

این پرونده‌ها برای ثبت اطلاعات جلسات لیزر هر بیمار به کار می‌روند و به حفظ سوابق درمانی کمک می‌کنند.

💚💙آبسلانگ چوبی:

آبسلانگ‌های چوبی یکبار مصرف برای اعمال ژل لیزر یا مواد دیگر در نواحی تحت درمان استفاده می‌شوند و به دلیل یکبار مصرف بودن، بهداشت را تضمین می‌کنند.

💚💙سری شخصی و سیلیکونی لیزر:

سری‌های شخصی و سیلیکونی لیزر برای هر بیمار جداگانه استفاده می‌شوند تا از انتقال آلودگی‌ها و بیماری‌ها جلوگیری شود. این سری‌ها به راحتی قابل تعویض و شستشو هستند.

💚💙ملحفه 80 در 220 سانتی‌متر:

ملحفه‌های یکبار مصرف با این ابعاد برای پوشاندن تخت یا صندلی‌های لیزر استفاده می‌شوند. این ملحفه‌ها به راحتی تعویض می‌شوند و بهداشت محیط درمان را تضمین می‌کنند.

💚💙عینک لیزر بیمار:

عینک‌های مخصوص لیزر برای حفاظت از چشمان بیمار در برابر اشعه‌های لیزر طراحی شده‌اند. این عینک‌ها به صورت یکبار مصرف یا قابل استریل مجدد هستند.

خرید پک‌های بهداشتی و شخصی لیزر از سایت فروشگاهی فرداطب با قیمت مناسب و کیفیت بالا، امکان تهیه تمامی اقلام مورد نیاز برای هر جلسه لیزر را فراهم می‌کند. این پک‌ها به صورت بسته‌بندی‌های صد عددی عرضه می‌شوند که هزینه‌های مراکز زیبایی را کاهش داده و به مدیریت بهتر موجودی کمک می‌کنند.

خصوصیات و مشخصات پک بهداشتی و شخصی لیزر |پک مصرفی مشتری لیزر

💛💚بهداشت و ایمنی بالا:

پک بهداشتی و شخصی لیزر به گونه‌ای طراحی شده است که هر شخص به صورت جداگانه از آن استفاده کند، که این امر باعث کاهش انتقال آلودگی‌ها، باکتری‌ها و ویروس‌ها می‌شود. تمامی اقلام داخل پک استریل شده و به صورت کاملاً بهداشتی بسته‌بندی شده‌اند.

💛💚جلوگیری از انتقال عفونت:

استفاده از پک‌های اختصاصی برای هر فرد، احتمال انتقال عفونت‌های پوستی و سایر بیماری‌های مسری را به حداقل می‌رساند. این پک‌ها به منظور حفاظت از سلامت کاربران و متخصصان طراحی شده‌اند.

💛💚شامل اقلام ضروری:

پک‌های بهداشتی و شخصی لیزر شامل تمامی ابزارها و مواد مورد نیاز برای هر جلسه لیزر درمانی هستند. این اقلام معمولاً شامل دستکش، حوله یکبار مصرف، سری لیزر تیتانیوم و سایر لوازم مورد نیاز است.

💛💚سهولت استفاده:

این پک‌ها به دلیل داشتن تمامی اقلام مورد نیاز در یک بسته، فرآیند آماده‌سازی برای جلسات لیزر را سریع‌تر و ساده‌تر می‌کنند. این ویژگی به بهبود کارایی و کاهش زمان آماده‌سازی در مراکز زیبایی کمک می‌کند.

💛💚کاهش هزینه‌ها:

خرید پک‌های بهداشتی و شخصی لیزر به صورت مجموعه‌ای، هزینه‌های مربوط به تهیه جداگانه هر یک از اقلام را کاهش می‌دهد. این پک‌ها به صورت عمده و با قیمت مناسبی عرضه می‌شوند.

💛💚افزایش رضایت مشتری:

ارائه پک‌های اختصاصی به مشتریان نشان‌دهنده توجه ویژه به بهداشت و رفاه آنها است. این امر باعث افزایش اعتماد و رضایت مشتریان از خدمات مراکز زیبایی و لیزر می‌شود.

💛💚مدیریت آسان موجودی برای مراکز زیبایی و کلینیک های لیزر

استفاده از پک‌های آماده به مدیریت بهتر موجودی اقلام مصرفی در مراکز زیبایی کمک می‌کند. این پک‌ها نیاز به کنترل و سفارش جداگانه هر یک از اقلام را از بین می‌برند.

پک‌های بهداشتی و شخصی لیزر با توجه به این ویژگی‌ها، انتخابی ایده‌آل برای مراکز زیبایی و لیزر هستند که به بهداشت، ایمنی و رضایت مشتری اهمیت می‌دهند.

10 دیدگاه برای پک بهداشتی و شخصی لیزر

 1. دکتر فاطمی

  ممنونم از ارسالی خواستم تشکر کنم از بسته بندیتون
  برای سفارش 1000عدد تخفیف داره؟
  کلینیک ما در تهران جردن هستش

  • admin10

   دکتر فاطمی عزیز با سلام
   لیست قیمت پک شخصی لیزر از طریق واتساپ برایتان ارسال شد.
   جهت خرید پک شخصی لیزر فردا طب همواره حامی مشتریانی چون شما است

 2. مهسا فومن

  سلام خواستم تشکر کنم بابت ارسال
  برای خرید پک شخصی لیزر روی تعداد ۶۰۰ تا قیمت بدین

 3. مهتا رشت

  سلام خواستم تشکر کنم بابت ارسال بموقع پک شخصی لیزر

 4. محسن

  با سلام
  ممنون از فروشگاه فردا طب بابت پک بهداشتی و شخصی لیزر
  کاملا بهداشتی و بسته بندی شکیل این کالا

 5. نورا از ابهر

  باسلام
  خواستم از کیفیت و زمان ارسال مناسب پک شخصی لیزر تشکر کنم..و یک پیشنهاد که اگه از راه های ارسال دیگه مثل چاپار هم استفاده کنید

  • admin

   نورا عزیز؛ ممنونیم بخاطر اینکه از کیفیت پک بهداشتی لیزر راضی بودید. ارسال پک شخصی لیزر از تمامی راه های حمل و نقل امکان پذیر است.

 6. نعیمه

  باسلام
  خواستم تشکر کنم از و کیفیت و قیمت پک شخصی لیزر شما..خیلی خیلی ممنونم

  • admin10

   نعمیه عزیز؛ از اینکه خرید پک شخصی لیزر را از سایت فردا طب انجام دا ه اید بسیار خرسندیم. پک بهداشتی لیزر شامل 8 قلم بوده که تمامی نیاز های زیباجو جهت حفظ بهداشت را رفع میکند و از انتقال آلودگی جلوگیری به عمل می آورد.

 7. کلینیک آوان

  برای کلینیک ۵۰۰ تا پک بهداشتی لیزر احتیاج داریم میشه قیمت خرید پک بهداشتی لیزر البته عمده رو بفرمایید

  • admin10

   کلینیک آوان عزیز با درود لیست قیمت عمده جهت خرید پک بهداشتی لیزر از طریق ایمیل برایتان ارسال گردید امیدوارم در جهت حفظ سلامت و بهداشت یاری کننده باشیم.

 8. مهسا زمانی

  قیمت پک بهداشتی لیزر عالیه من خریدم را از سایت شما انجام دادم خیلی زود دستم رسید ممنونم به بقیه همکاران هم پیشنهاد دادم برای خرید پک بهداشتی لیزر از فروشگاه شما بخرند.

 9. علی امینی

  بنده از فروشگاه فردا طب، پک بهداشتی و شخصی لیزر و خریدم. از چندجا قیمت پک بهداشتی پرسیدم اما این فروشگاه پایین ترین قیمت پک بهداشتی و شخصی لیزر و داشت و تا لحظه رسیدن به مقصد هم پشتیبانی داشتند. از همینجا میخام از مدیران فروشگاه تشکر ویژه کنم.

  • admin

   درود بر علی عزیز؛ ممنونم از اینکه جهت خرید پک بهداشتی لیزر از سایت فردا طب اقدام کرده اید ما همواره در تلاشیم تا مشتریان رضایت کامل جهت تهیه و قیمت پک بهداشتی لیزر که بسیار پر اهمیت برای کلینیک ها است داشته باشند به امید خرید مجدد شما

 10. فاضل دانا

  سلام از سایت فردا طب خرید پک بهداشتی و شخصی لیزر را انجام دادم خواستم تشکر کنم بابت پک بهداشتی لیزر واقعا همه رو باهم داره و خیال مشتری هامون بابت بهداشتی بودن وسایل راحته❤️

  • admin

   خرید پک بهداشتی و شخصی لیزر از سایت فردا طب و امکان ارسال روزانه به مشتریان محترم پک بهداشتی لیزر انجام می شود.
   فردا طب همواره جهت اعتلای بهداشت فردی در تلاش است.
   به امید خرید مجدد شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت اصلی 49,000 تومان بود.قیمت فعلی 45,000 تومان است.

محصولات مشابه