در حال نمایش 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

کیت پی آر پی مو PRP HAIR KIT خرید و قیمت

قیمت اصلی 75,000 تومان بود.قیمت فعلی 67,900 تومان است.

کیت پی آر پی مو یکی از موثرترین روش‌ها برای تقویت رشد و جلوگیری از ریزش مو است که با استفاده از پلاکت‌های غنی شده از خون خود بیمار عمل می‌کند. بهترین کیت پی آر پی مو مانند کیت پی آر پی بی دی (BD) به دلیل کیفیت بالا و تأثیر بیشتر در رشد موها، از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. خرید کیت پی آر پی مو باید با دقت و تحقیق انجام شود تا از نتایج مطلوب اطمینان حاصل شود. قیمت کیت پی آر پی مو بسته به نوع و برند آن متفاوت است و قیمت خرید کیت پی آر پی مو می‌تواند تعیین کننده کیفیت و اثربخشی درمان باشد.

کیت لوله پی آر پی بی دی bd

قیمت اصلی 75,000 تومان بود.قیمت فعلی 67,900 تومان است.

💛💚خرید کیت لوله پی آر پی بی دی BD، قیمت لوله پی آر پی بی دی، خرید کیت پی آر پی خارجی، خرید کیت پی آر پی آمریکایی یا لوله مخصوص پی آر پی از فروشگاه‌ تجهیزات پزشکی فردا طب امکان‌پذیر است. قیمت بهترین مارک کیت پی آر پی کیت‌ PRP BD ممکن است بسته به نوع و ویژگی‌های آن متفاوت باشد، استفاده از کیت‌های PRP بی دی در درمان‌های پزشکی نیز بسیار گسترده است؛ برای مثال، این کیت‌ها در درمان دردهای مفصلی و تحریک رشد مو موثر هستند. برای قیمت خرید کیت پی آر پی بی دی اصلی و اطلاع از قیمت‌های عمده و تک، می‌توانید به سایت‌ معتبر فروش تجهیزات پزشکی  فردا طب مراجعه کنید.

💛💚لوله کیت پی آر پی بی دی bd ، یا پلاسمای غنی از پلاکت، ابزاری پزشکی است که برای استخراج و جداسازی پلاکت‌ها از خون استفاده می‌شود. این لوله‌ پی ار پی بی دی، حاوی مواد ضد انعقاد خون بوده و طراحی شده‌اند تا اجزای ناخواسته مانند گلبول‌های قرمز و سفید را ته‌نشین کرده و پلاسمای غنی از پلاکت را استخراج کنند. پلاسمای به دست آمده از این فرآیند در درمان‌های زیبایی برای جوان‌سازی پوست، از بین بردن چین و چروک و درمان‌های پزشکی مانند دردهای مفصلی و تحریک رشد مو به کار می‌رود. لوله‌ PRP بهترین مارک بی دی با کیفیت بالا و عملکرد مطلوب، ابزار کلیدی در فرآیندهای درمانی مبتنی بر پلاسمای غنی از پلاکت هستند.

خواهشمند است از خرید کیت تقلبی  پی آر پی BD خودداری فرمایید، مشخصات کیت تقلبی شامل درب نارنجی رنگ، رنگ محلول ماده ضد انعقاد سفید رنگ است، برچسب و لیبل لوله پی آر پی اصلی را ندارد و اختلاف قیمت قابل توجهی هم با کیت بی دی اصلی دارد، فردا طب تضمین می کند محصولات با کیفیت و اصلی را به مشتریان خود عرضه نماید و احساس مسولیت خود را در این باره ابراز می کند.