نمایش 9 24 36

خرید و قیمت پد الکلی نیوساد فروش عمده کارتنی

قیمت اصلی 2,400,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,100,000 تومان است.

🟡🟢خرید و قیمت پد الکلی نیوساد فروش عمده از سایت فردا طب، با بسته‌بندی 100 عددی، بهترین انتخاب برای ضدعفونی کردن وسایل و پیشگیری از عفونت قبل از تزریق است. این پدها  باکیفیت و  از جنس پارچه اسپانلس پنبه ای تولید شده و در پوشش آلومینیومی استریل شده بسته‌بندی می‌شوند. هر پد حاوی اتانول هفتاد درصد است که کارایی بالا در ضدعفونی کردن را دارا می باشد. بصورت یکبار مصرف و بسته‌بندی در فویل‌های آلومینیومی، از آلودگی جلوگیری کرده و استفاده  از آن را راحت می‌سازد. هر جعبه شامل 100 ساشه و هر کارتن حاوی 6000 پد ساشه ای است.

🟡🟢پد الکلی نیوساد به دلیل کیفیت بالا و کارایی موثر خود، به عنوان یکی از برندهای محبوب ایران شناخته می‌شود و در محیط‌های درمانی و خانگی به خوبی قابل استفاده است و با خرید از سایت فردا طب، از محصولی با ماندگاری بالا و سهولت استفاده بهره‌مند شوید.

🟡🟢هرکارتن شامل 60 بسته صد عددی بوده و مشتریان محترم می توانند  از این بخش سایت بصورت کارتنی خریداری کنند.

پد الکلی نیوساد NEWSAAD

قیمت اصلی 400 تومان بود.قیمت فعلی 349 تومان است.

🟡🟢قیمت پد الکلی نیوساد NEWSAAD خرید پد الکلی نیوساد در بازار به نسبت کیفیت بالای آن بسیار مناسب و رقابتی است، که این امر امکان خرید پد الکلی نیوساد را برای مصرف‌کنندگان آسان‌تر می‌کند. برای افرادی که به دنبال خرید عمده پد الکلی نیوساد هستند، سایت‌ معتبر فردا طب گزینه‌های مناسبی برای تهیه این محصول با قیمت مناسب و به صورت عمده فراهم کرده‌اند. خرید پد الکلی عمده از این سایت‌ها تضمین می‌کند که شما محصولی با استانداردهای بالا و کارایی موثر دریافت خواهید کرد. با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب، پد الکلی نیوساد به عنوان یکی از بهترین مارک‌های پد الکلی در بازار شناخته می‌شود و انتخابی ایده‌آل برای نیازهای ضدعفونی روزمره است.

🔵🟣پد الکلی نیوساد، با کیفیت بالا و استفاده آسان، مناسب برای ضدعفونی قبل از تزریق و مصارف پزشکی، برای خرید پد الکلی نیوساد و اطلاع از قیمت پد الکلی نیوساد به سایت فردا طب مراجعه بفرمایید. جهت خرید عمده پد الکلی نیوساد لطفا به بخش  خرید عمده کارتنی پد الکلی نیوساد  سایت فردا طب مراجعه بفرمایید.